Контраст
Шрифт

На Рівненщині розпочав роботу третій Центр безпеки громадян

clock
30.04.2022 13:22

У Великоомелянській громаді запрацював Центр безпеки громадян. В одній будівлі знаходиться поліцейська станція та пожежна частина. Центр безпеки оберігатиме спокій понад 5 тисяч громадян із шести населених пунктів.

Участь у відкритті взяв голова ДСНС України Сергій Крук, керівництво РВА, ГУНП, ГУ ДСНС в Рівненській області, територіальної громади та її мешканці.

«Третій центр безпеки відкрито в Рівненській області у Великоомелянській громаді. У планах відкриття ще декількох центрів в області, адже вони показали свою ефективність та результативність. Сьогодні під час військового стану дуже важлива безпекова складова. Вона є пріоритетом для будь-якої громади. Закликаю голів та жителів тергромад ініціювати створення центрів безпеки в кожній територіальній одиниці Рівненщини», - сказав начальник Рівненської ОВА Віталій Коваль.

"Присутність на одній локації поліцейських та рятувальників дозволить швидко, якісно реагувати на виклики громадян і надзвичайні події, сприятиме покращенню сервісних функцій оперативних служб для населення", — зазначив начальник ГУНП в Рівненській області Олексій Камишанський.

Нагадуємо, що сьогоднішній Центр безпеки — третій за рахунком. Два успішно функціонують на території Миляцької та Білокриницької ТГ.

 

Схожі матеріали