Контраст
Шрифт
clock
11.12.2021 06:38
Рятувальники Золочівщини, спільно з МПК с.Бортків провели пожежо-тактичні навчання у м. Буськ
8 грудня на території ТОВ «Красненський елеваторний комплекс» відбулись тактико-показові навчання з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації. До даних навчань залучались працівники національної поліції, медичної служби, газової служби , місцева пожежна команда с. Бортків та працівники РЕМ.
clock
07.12.2021 16:41
Місцева пожежна команда на території Сурсько-Литовської об’єднаної територіальної громади
На території Сурсько-Литовської об’єднаної територіальної громади у селі Сурсько-Литовське з 2019-го року функціонує Комунальний заклад «Місцева пожежна охорона». Ця МПК була створена в рамках програми розвитку місцевого самоврядування, за рахунок гранту Світового банку та підтримки Міністерства з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб. Штат МПК становить 13 чоловік, щодобово на чергування заступає по 4 чоловіки. Створення МПК у Сурсько-Литовській територіальній громаді дало змогу значно зменшити час реагування на НС, адже раніше при винекненні пожежі доводилось викликати пожежний підрозділ з міста. З початку свого створення МПК Сурсько-Литовської ОТГ постійно залучається до ліквідації наслідків різних надзвичайних ситуацій та пожеж. Завдяки їх роботі значно зменшилась кількість загиблих людей, а також кількість матеріальних збитків від наслідків пожеж.
clock
29.11.2021 16:03
У Києві розпочав свою роботу форум «Безпечна громада»
Сьогодні, за ініціативи Міністерства внутрішніх справ України, в рамках Всеукраїнського форуму «Україна 30», що відбувається під патронатом Президента України, розпочав роботу форум «Безпечна громада».