Контраст
Шрифт

На Івано-Франківщині у с. Білі Ослави Делятинської територіальної громади на чергування заступив новостворений підрозділ місцевої пожежної охорони

clock
22.09.2022 12:35

Сучасні умови життя, а також проведення воєнних дій на території нашої держави створюють додаткові непередбачувані фактори і ризики, що впливають на безпеку населення, одним із інструментів для підвищення безпеки територіальних громад – є розвиток пожежної охорони на місцях та активного руху добровольців-вогнеборців.

Такий підрозділ відкрили у селі Білі Ослави Делятинської ТГ на Надвірнянщині. Це вже 35 такий підрозділ на Прикарпатті та другий з трьох, що відкривалися цього тижня з нагоди Дня рятувальника.

Участь у відкритті взяв Голова Івано-Франківської обласної ради Олександр Сич, який привітав рятувальників з професійним святом, начальник ГУ ДСНС України в області Володимир Чернецький, представники місцевих органів влади та жителі села.

Створення даного підрозділу стало можливим завдяки обласній та районній владі, керівництву територіальної громади та ГУ ДСНС України в області, яке забезпечило даний підрозділ пожежним автомобілем, спецодягом та іншим необхідним майном.

Делятинська ТГ налічує майже 20 тисяч жителів та 5 населених пунктів,що входять у зону обслуговування місцевої пожежної команди. Четверо добровольців з числа місцевих жителів будуть забезпечувати спокій та безпеку мешканців громади.

Зважаючи на те, що село Білі Ослави Делятинської ТГ знаходиться в гірській місцевості де складний доїзд до місця виникнення пожежі, а найближчий Державний пожежно-рятувальний підрозділ знаходиться на відстані 11 км., тож створення такого підрозділу це можливість і спроможність громади повноцінно убезпечити своїх мешканців від різних надзвичайних ситуацій.

Крім того, діяльність членів МПО буде спрямовуватися не лише на гасіння пожеж, а й на проведення інформаційно – роз’яснювальної роботи серед населення, в тому числі серед дітей, щодо безпеки життєдіяльності.

zcVbMUhSyajHh6RRvfRjp8kcCWh9L7ST2GUD6BW4.jpg

idzaZgxhnrP7WnA6xEgKrwRn3wQ3oCvCSjkizQ7k.jpg

eyREgwDS8QjwGwAsUFVXdi16zZibHYeU1emw7vDz.jpg

BWvmCi8nQzYOeamPdEkY869BBa5NRPeVdmGQkoY1.jpg

hhXC93GR162vKJaLRsJ9VxoOCNxvuJXJU6XiLMNK.jpg

qdEPa7mj7zEXCSV4jp9Kne9fj6GTkQj2TISRy9g0.jpg

Схожі матеріали