Контраст
Шрифт

В селі Росохач на Городенківщині відкрили підрозділ добровільної пожежної охорони

clock
13.10.2022 16:02

Даний підрозділ створено завдяки участі у проєкті «Вогнеборці. Вдосконалення цивільного захисту в Україні на місцевому рівні» фонду Міжнародної солідарності Польщі в Україні у рамках програми «U-LEAD з Європою», та зусиллям місцевої влади. До створення такого підрозділу долучилося і Головне управління ДСНС України в області, яке передало на потреби добровільної пожежної команди пожежний автомобіль, спеціальне спорядження та обладнання.

Добровільна пожежна команда села Росохач буде обслуговувати 9 населених пунктів з населенням майже 9 тисяч людей.

Дванадцять добровольців з числа місцевих жителів будуть стояти на сторожі мешканців краю.

Завдяки участі у проєкті «Вогнеборці. Вдосконалення цивільного захисту в Україні на місцевому рівні», всі члени ДПК пройшли спеціальне навчання та забезпечені всім необхідним.

Начальник ГУ ДСНС України в області Володимир Чернецький подякував насамперед добровольцям, які будуть оберігати громаду від різних небезпек, керівництву громади за свідому позицію, та польським партнерам, завдяки яким ми реалізовуємо багато проєктів і якими надається посильна допомога особливо у такий важкий для України час.

Добровольці будуть виїжджати ліквідовувати надзвичайні ситуації, а також будуть залучатися до проведення масово-роз’яснювальної роботи серед населення та передавати свій досвід підростаючому поколінню, а саме, активістам гуртка «Юний рятувальник» місцевої школи.

VduokEdHCxw53SRerfDwkR13ZaiAgFTQzb86K0X3.jpg

581i4T9cUKt7oknBjR3FrRzbduKCUbIou21LuHND.jpg

7qrts7RDLLYYkeWAx7W28ikcN3F0I5G9IK4QATnK.jpg

u1qCCZM5xSXWRSBTjtztaEmHRuhZWdlhcbIuHjQu.jpg

xeD3ihtW3e3Hmo74wKXf8f4lAaUiO883O7O45qei.jpg

Uuitmh9NsOIRqvKxuh6iGVEi1AqUh5YqeznjoiV7.jpg

OzRWPRTZj3ab3SpjnQ3XbySHdHx0mDTn679Yv6aE.jpg

VgHPmRnFVu50rVygvPpNkF3vCoM2fdJb3HmgrKNI.jpg

Схожі матеріали