Контраст
Шрифт

На Полтавщині розпочали свою діяльність одразу два пожежно-рятувальні підрозділи пожежної охорони

clock
17.07.2023 13:48

5 липня в Омельницькій сільській територіальній громаді Кременчуцького району розпочали свою діяльність відразу 2 пожежно-рятувальні підрозділи: Омельницька місцева пожежна охорона та Омельницька добровільна пожежна охорона.

Для чергування персоналу підрозділів створені відповідні умови, забезпечено необхідним обладнанням та спорядженням. Омельницькі вогнеборці, які щойно заступили на чергування попередньо отримали теоретичну підготовку та вже на базі державного пожежно-рятувального підрозділу пройшли практичні заняття.

Підрозділи місцевої та добровільної пожежної охорони будуть в тісній співпраці гасити пожежі, ліквідовувати наслідки надзвичайних ситуацій та займатися профілактичною роботою щодо запобігання виникнення пожеж та загибелі людей на них.

Для забезпечення своєчасного реагування на надзвичайні ситуації та події, в тому числі й пожежі на території Омельницької територіальної громади, начальник Кременчуцького районного управління ГУ ДСНС України у Полтавській області передав начальнику підрозділу Омельницької місцевої пожежної охорони ключі від пожежного автомобіля. Також було вручено комплект методичної літератури, що стосується розвитку і функціонування місцевої та добровільної пожежної охорони.

347447388-664639482373099-8754205947325534019-n.jpg

Схожі матеріали