Контраст
Шрифт

У Кременчуцькому районі на Полтавщині відкрили три підрозділи недержавної пожежної охорони

clock
28.06.2023 15:47

27 червня в Кам’янопотоківській сільській територіальній громаді Кременчуцького району Полтавської області розпочали свою діяльність одразу три пожежно-рятувальні підрозділи: Кам’янопотоківська місцева пожежна охорона та Кам’янопотоківська і Білецьківська добровільна пожежна охорона.

Для цілодобового чергування персоналу підрозділів створені відповідні умови, їх забезпечено необхідним обладнанням та спорядженням. Вогнеборці, які щойно заступили на чергування попередньо отримали теоретичну підготовку та вже на базі державного пожежно-рятувального підрозділу пройшли практичні заняття.

Підрозділи місцевої та добровільної пожежної охорони у тісній співпраці з підрозділами державної пожежної охорони будуть гасити пожежі, ліквідовувати наслідки надзвичайних ситуацій та займатися профілактичною роботою, що стосується запобігання виникнення пожеж та загибелі людей на них.

Для забезпечення своєчасного реагування на надзвичайні події, у тому числі пожежі на території Кам’янопотоківської територіальної громади, начальник Кременчуцького районного управління ГУ ДСНС України у Полтавській області передав начальнику підрозділу Кам’янопотоківської місцевої пожежної охорони ключі від пожежного автомобіля. Також було вручено комплект методичної літератури, що стосується розвитку і функціонування місцевої та добровільної пожежної охорони.

347259224-659496252887422-5221571116273825410-n.jpg

Схожі матеріали