Контраст
Шрифт

У смт Стара Сіль Самбірського району Львівської області відбулося урочисте відкриття новоствореної місцевої пожежної команди

clock
05.10.2022 09:24

4 жовтня у смт Стара Сіль Самбірського району за участі представників органів державної влади, громадськості, а також ГУ ДСНС України у Львівській області відбулося урочисте відкриття новоствореної місцевої пожежної команди. 

Відтепер безпеку 8 населених пунктів гарантуватиме місцева пожежна команда.

Вітаючи громаду з відкриттям новоствореного рятувального підрозділу, заступник голови військової обласної державної адміністрації Юрій Бучко зазначив, що «місцеві пожежні команди є необхідними задля підтримання безпеки у віддалених населених пунктах, аби люди в селах могли вчасно отримати послуги рятувальників, врятуватись від надзвичайних ситуацій та вберегти власне майно». 

Участь у представленні пожежної команди взяв і начальник Головного управління ДСНС України у Львіській області Юрій Кагітін. Він, зокрема, привітав мешканців громади із новою пожежною командою. "Створення пожежної команди у громаді – запорука миру, спокою і добра у кожній домівці. Запевняю, що ми надаватимемо усю практичну та методичну допомогу в межах своєї компетенції. Безпека громадян повинна бути першочерговим завданням для нас усіх», - наголосив головний рятувальник області. 

Голова Самбірської районної військової державної адміністрації Іван Ільчишин зазначив: «ми всі живемо на нашій землі і зацікавленні у її розвитку, тож працюймо разом і спільними зусиллями досягаймо успіху».

Вітаючи з відкриттям новоствореного підрозділу, міський голова м. Старий Самбір Ігор Трухим відмітив, що створення місцевих пожежних команд та залучення добровольців до ліквідації пожеж є пріоритетним завданням влади усіх рівнів для забезпечення безпеки громадян.

В свою чергу, польські колеги-вогнеборці подарували новоствореній команді рятувальний автомобіль. Утримання пожежної частини відбуватиметься за кошти громади.

Під час церемонії відкриття представник духовенства освятив приміщення пожежного депо та пожежний автомобіль, побажав рятувальникам Божого благословення та гідно виконувати свій обов’язок.

Кожен на своєму місці, виконуючи свою роботу, наближає нашу країну до перемоги!

Безумовно, безпека та здоров’я людей – це головне! Разом до перемоги!

tXiLrnmK7Bjz9YH77qnoKNeRoCRtplwuR5J0g8IW.jpg

D2dCnkMbdCpJ8YOIaOEizod1uiS4av9uLzZfhJTs.jpg

3J6NklG6xuLnqkq0Gv0z1wGpdSOlYNv7aokz3YFw.jpg

Схожі матеріали