Контраст
Шрифт

Хмельницька область: у м. Кам’янець-Подільський до лав добровольців-вогнеборців приєдналися депутати районної ради

clock
23.02.2022 20:03

Забезпечення громадської безпеки та розвиток руху добровільних пожежних на місцевому рівні є одними із пріоритетних завдань МВС України та Державної служби України з надзвичайних ситуацій. Найдієвішим кроком у цьому напрямку є залучення мешканців громад з активною життєвою позицією.

Так, 22 лютого до популяризації добровільного пожежного руху долучилися депутати Кам’янець-Подільської районної ради, які на черговій сесії отримали посвідчення добровольців-вогнеборців.

На сесії районної ради депутати також прийняли «Програму сприяння розвитку добровільної пожежної охорони, популяризації добровольчого пожежного руху в населених пунктах Кам’янець-Подільського району на 2022-2026 роки». У ній передбачені заходи із комунікації з громадськістю та популяризації добровільного пожежного руху, в тому числі серед дітей і молоді, навчання азам пожежної безпеки, гасіння пожеж та надання медичної допомоги, сприяння утворенню та функціонуванню добровільної пожежної охорони, в тому числі забезпечення приміщеннями, засобами для гасіння пожеж, захисним одягом, рятувальним обладнанням та спорядженням, системами автоматичного оповіщення добровольців та страхування членів добровільних пожежних дружин.

Програма має стати дорожньою картою для органів місцевого самоврядування та інститутів громадянського суспільства у побудові добровольчого пожежного руху, а результатом її реалізації – створення безпечних і комфортних умов проживання мешканців громад.

 

Схожі матеріали