Контраст
Шрифт

Чернівецька область: у Великокучурівській територіальній громаді відбулося відкриття Центру безпеки громадян

clock
18.11.2021 13:36

17 листопада у Великокучурівській територіальній громаді розпочав свою роботу Центр безпеки громадян. Він став другим, котрий створили у Чернівецькій області. В урочистостях з нагоди його відкриття взяли участь керівництво Головного управління ДСНС України у Чернівецькій області, голова Великокучурівської територіальної громади, представники екстрених служб та мешканці громади.

Центр безпеки об’єднав у собі чотири структури – рятувальний підрозділ, поліцейський пост, медичну службу та ЦНАП. Загалом питанню безпеки населення у Великокучурівській територіальній громаді приділяється велика увага. Зокрема, завдяки співпраці з Головним управлінням ДСНС України у Чернівецькій області у Великокучурівській територіальній громаді вдалось реалізувати проект з Республікою Польщею в межах програми «U-LEAD з Європою», згідно якого в громаді створено добровольців-вогнеборців, які допомагають місцевому пожежно-рятувальному підрозділу. Вони пройшли професійне навчання, отримали оновлене захисне спорядження та оснащення, що допомагає їм у боротьбі з пожежами. А створення Центру безпеки відтепер допоможе ще більш ефективно та комплексно вирішувати питання щодо захисту населення від небезпек та сприятиме налагодженню тісної взаємодії між службами і мешканцями громади.

 «Безпека громадян – одне з пріоритетних завдань Служби порятунку. Приємно, що є керівники громад, що поділяють нашу позицію та піклуються про населення, його надійний захист. Започаткування та належне функціонування Центру безпеки забезпечить оперативне реагування на усі події, сприятиме комплексному наданню допомоги громадянам та гарантуватиме їх безпеку у Великокучурівській територіальній громаді», – зазначив під час заходу начальник Головного управління ДСНС України у Чернівецькій області Сергій Михайлюк. Відтак за вагомий внесок у гарантування безпеки громадян Сергій Михайлюк нагородив голову Великокучурівської ТГ Василя Тодеренчука відзнакою «За сприяння».

ГУ ДСНС України у Чернівецькій області

Схожі матеріали